Chystáte sa na dovolenku, služobnú cestu, rodinnú oslavu, alebo máte  iný dôvod, prečo si svojho miláčika nemôžete zobrať so sebou  a nemá sa Vám dočasne kto oň postarať? Radi Vašim zvieratkám zabezpečíme pokojný a nestresujúci pobyt v tichom a kľudnom prostredí nášho hotelíka, podľa Vašich zvyklostí a požiadaviek... Ponúkame ubytovanie  a  starostlivosť o psíkov a mačičky.

Hotel pre zvieratá "U Badyho" je hotelíkom rodinného typu. Situovaný je v rodinnom dome s veľkým pozemkom, ktorý ponúka psíkom dostatočný priestor pre venčenie a hry. V našom hotelíku, podľa Vašich požiadaviek, môže byť  zvieratko ubytované individuálne, alebo v spoločnosti našich zvierat. Počas starostlivosti o Vášho miláčika sa  vynasnažíme  prispôsobiť jeho potrebám a zvykom. Keďže naši klienti sú ubytovaní v našej bezprostrednej blízkosti a počas pobytu u nás, sú súčasťou nášho každodenného života, snažíme sa, aby spolužitie domáceho osadenstva aj ubytovaných hostí bolo bezproblémové, nestresujúce a naši klienti sa s radosťou k nám opäť vracali.

Nakoľko sme RODINNÝ HOTEL, zvieratká sú ubytované v rodinnom dome, v ktorom žijeme. Keďže máme v starostlivosti viac zvieratiek, denný režim máme presne rozdelený na venčenie,  prácu so zvieratkami a starostlivosť o ne. Preto Vás prosíme, rešpektujte naše súkromie a na ubytovanie alebo  návštevu sa vopred telefonicky ohláste a dohodnite si presný termín.

Aktuálne informácie a fotky si môžete pozrieť na našej FB stránke: www.facebook.com/pages/Hotel-zvierat-U-Badyho/440934959320756?ref=hl