UBYTOVANIE

Ponúkame rôzne typy ubytovania:

VNÚTORNÉ UBYTOVANIE:

- bezproblémových bytových psíkov ubytujeme v našej domácnosti  - tým pádom  sú súčasťou nášho každodenného života, majú k dispozícii celý náš dom aj dvor. Pre psíkov s problémovým správaním k iným psom, zabezpečíme individuálny prístup - samostatné ubytovanie v priestranných izbičkách s možnosťou výbehu a aj samostatné venčenie.

- pre bytové mačičky máme k dispozícii priestrannú podkrovnú izbičku zariadenú všetkým potrebným, čo mačičkám spríjemní ich pobyt u nás

- ostatné zvieratká (vtáky, hlodavce) ubytujeme v priestranných klietkach - podľa zvyku - vo vnútri, alebo vonku.

VONKAJŠIE UBYTOVANIE:

- pre psíkov zvyknutých žiť vonku sú k dispozícii vonkajšie koterce so zateplenými búdami, so samostatným výbehom, ktorý má psík neustále k dispozícii.

- vonkajšie mačičky môžeme ubytovať vo veľkej uzavretej voliére

Nakoľko sme RODINNÝ HOTEL, zvieratká sú ubytované v rodinnom dome, v ktorom žijeme. Preto Vás prosíme, rešpektujte naše súkromie a na ubytovanie alebo  návštevu sa vopred telefonicky ohláste a dohodnite si presný termín.

Taktiež prosíme o rešpektovanie dohodnutého času návštevy, príjmu a vyzdvihnutia si zvieratka, nakoľko máme denný režim presne rozdelený na venčenie,  prácu so zvieratkami a starostlivosť o ne. Vieme sa vašim potrebám prispôsobiť, preto je príjem a odovzdanie zvierat možné i mimo stanovených hodín - avšak len po predchádzajúcom dohovore - za príplatok.

Aktuálne informácie a fotky si môžete pozrieť na našej FB stránke: www.facebook.com/pages/Hotel-zvierat-U-Badyho/440934959320756?ref=hl

 

 OBJEDNÁVKY, REZERVÁCIE

Objednávky na ubytovanie prijímame denne v čase 8.00 – 18.00 na tel.č. 0907262814, alebo mailom: ubadyho@centrum.sk, prípadne správou na našej FB stránke.
Pri rezervácii pobytu požadujeme zálohu – rezervačný poplatok v prípade:

- ak ide o nového klienta

- ak je nutné individuálne ubytovanie psíka (samostatná izba alebo koterec)

- pri ubytovaní mačky

- v čase letných prázdnin a vianočných sviatkov

Rezervačný poplatok (záloha) činí 20% z ceny ubytovania. V prípade neuhradenie tejto zálohy do 3 dní od objednávky, vám miesto nebude rezervované. Pri zrušení pobytu, je záloha nevratná. Objednať si pobyt bez úhrady rezervačného poplatku je možné týždeň a menej pred termínom ubytovania. V prípade naplnenej kapacity, prípadne naplánovaných súkromných aktivít vám však psíka, či mačičku nebudeme môcť na ubytovanie prijať.