rezervácie

Objednávky na ubytovanie prijímame v pracovné dni (pondelok až piatok)  v čase 8.00 – 18.00 na tel.č. 0907262814, alebo mailom: ubadyho@centrum.sk, prípadne správou na našej FB stránke.

Pri objednávke pobytu viac ako týždeň pred nástupom, vám miesto rezervujeme len s povinnosťou úhrady rezervačného poplatku. Poplatok sa stanovuje vo výške 20% z ceny ubytovania. Poplatok  je potrebné uhradiť podľa pokynov prevádzkovateľa. Úhrada poplatku sa bude považovať za potvrdenie objednaných služieb a súhlas s cenou a so všeobecnými podmienkami ubytovania.

V prípade zrušenia rezervácie  zostáva rezervačný poplatok v prospech prevádzkovateľa, ako náhrada škody za ušlý zisk, pri rezervovaní izby (koterca) pre objednávateľa. Pri uskutočnení ubytovania bude rezervačný poplatok rátaný ako záloha za poskytnuté ubytovanie a vyúčtovanie služieb sa uskutoční formou doplatku k zálohe.

Rezervačný poplatok nie je nutné uhradiť, ak si miesto objednáte menej ako týždeň pred nástupom na pobyt. Nezaručujeme však, že bude zvieratko prijaté, nakoľko máme kapacitu hotela obmedzenú.